Verified review
4/10 Fair
Jul 31, 2026
Jeg er dessverre svært skuffet over oppholdet mitt. Det største problemet var renholdet. Rommet ble ikke rengjort ordentlig under oppholdet, håndklær ble ikke byttet, og sengetøyet ble heller ikke skiftet før jeg nærmest krevde det.
Siden hotellet ikke har aircondition, så var den eneste muligheten for å få litt kjøling på rommet, å ha balkongdøren åpen. Dette var dessverre ikke en god løsning, siden mange gjester røykte på balkongene, og røyklukten trakk rett inn på rommet.
Generelt fremstår hotellet som slitt, og det dårlige renholdet var også tydelig i restauranten. Dette ga et lite innbydende inntrykk. Masse byggearbeid på utsiden genererte også en del støy på dagtid.
Det eneste positive med oppholdet var hotellets flotte beliggenhet, med kort avstand til flotte turområder. Dessverre veier ikke dette opp for de negative opplevelsene. Totalt sett ble oppholdet en stor skuffelse, og jeg kommer nok ikke til å velge dette hotellet igjen.
Santiago
Santiago, 12-night trip
















